16-17 listopada 2019 w Warszawie – Konferencja THE WORLD OF MICROPIGMENTATION! Czym zaskoczy?

0
1504

Mikropigmentacja męska to branża, która zalicza dynamiczny rozwój. Na rynku przybywa mężczyzn chętnych, by jako linergiści pomagać pacjentom. Nie brakuje ponadto osób przekonujących się do zabiegów mikropigmentacji. Podczas Konferencji THE WORLD OF MICROPIGMENTATION odbywającej się 16-17 listopada 2019 roku w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mrówka, uczestnicy będą mieli szansę zajrzeć za kulisy pracy linergistów, ale i dowiedzieć się ważnych rzeczy z dziedziny mikropigmentacji męskiej.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Mikropigmentacji Agnieszka Zapała. Ceniona klinika z doświadczonym zespołem fachowców. To za jej sprawą odbędzie się to wydarzenie, które każdego roku przybliży inną tematykę. Na pierwszy ogień idzie męska pigmentacja, co oznacza, że jest to pierwsze takie wydarzenie na świecie! Konferencja skupi wokół siebie ekspertów, osobistości i gości specjalnych – wszystko to z myślą o Was!

Mikropigmentacja przynosi wiele korzyści i jest metodą bezpieczną, niechirurgiczną, dającą maksymalnie naturalne efekty. Więcej informacji o jej możliwościach zawartych zostało na stronie https://www.mikrohair.pl/.

Możecie samodzielnie zdobywać wiedzę w temacie pigmentacji męskiej, jednak to ta Konferencja odkryje wszystkie jej karty. Będzie okazją do poznania teoretyki i praktyki, a także zobaczenia na żywo podczas pokazów, jakie przynosi efekty. Bilety wciąż są do nabycia, ale warto się pospieszyć, bo z każdym tygodniem pula się uszczupla. Nie brakuje mężczyzn gotowych podjąć wyzwanie i zostać linergistami z prawdziwego zdarzenia! Szczegółowe informacje odnośnie wydarzenia zostały umieszczone na stronie https://www.wofm.eu/. Tą drogą można ponadto kupić bilety i zapewnić sobie uczestnictwo w Konferencji.

Dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z branżą, douczacie się, a może macie już za sobą spore doświadczenie, ale liczycie na podnoszenie kwalifikacji? A może chcecie pozbyć się uporczywego problemu, ale nie interesuje Was inwazyjna chirurgia? To wydarzenie jest dla Was!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here